GUNVAULT BIO Daha Büyük Görüntüle

GUNVAULT BIOMETRIC ELEKTRONİK PARMAK İZİ OKUYUCU SİLAH KASASI

BIOSVB500PB

Yeni

Detaylar

SVB 500 SPEEDVAULT® BIOMETRIC SİLAH KASASININ PROGRAMLANMASI

SpeedVault® Biometric ilk ikisi yöneticiye ait olmak üzere 120 parmak izini hafızasında saklayabilir. Yönetici parmak izleri yeni kullanıcıların programlanması için gerekli olacaktır. Cihazın Learn/Mute düğmesine basıldığında azami parmak izi kaydı sayısı olan 120’ye ulaşmış ise cihaz, bir kez yanıp sönen kırmızı LED ışık ve bir sinyal sesi ile uyarıda bulunacaktır.

YÖNETİCİ PARMAK İZLERİNİN KAYDEDİLMESİ

Önemli Nokta: İlk iki kullanıcı kaydı cihaza yönetici olarak kaydedilecektir. Yönetici kaydı daha sonra kaydedilecek olan yeni kullanıcıların kaydedilmesi işleminde kullanılacaktır. Ek kullanıcıların kaydedilmesi sırasında bir sorunla karşılaşmamak için baskın olamayan (az kullandığınız) bir parmağınızı kullanınız.

1. Cihazı kapağını anahtar ile açınız.

2. Cihazın iç tavanında batarya yuvasının yanında bulunan Learn/Mute düğmesine basınız. Tek bir sinyal sesi ve bir kez yanıp sönen yeşil bir ışık, kayıt işleminin başladığını gösterir.

3. Parmak ucunuz parmak yuvasının (kılavuzunun) üst kısmına gelecek şekilde parmağınızı tarayıcının üzerine yerleştiriniz ve iz tarayıcı üzerinde parmağınızı şekildeki gibi aşağıya doğru kaydırarak geçiriniz.

4. Tarayıcıya parmağınızın düz ve iyi temas etmesine dikkat ediniz. İzin geçmesi (temasın algılanması) için birkaç saniye bekleyiniz. Tek bir sinyal sesi temasın başarılı olduğunu, yanıp sönen kırmızı ışık ise temasın başarısız olduğunu gösterir.

5. 3. aşamayı parmak izi kaydının başarılı bir şekilde alındığını gösteren çift sinyal sesini duyana kadar tekrarlayınız.

6. 1. aşamadan 5. aşamaya kadar olan işlemleri ikinci yönetici parmak izi kaydını almak için tekrarlayınız. Önemli Nokta: Parmak izi taraması, kayıt esnasındaki iz açısına duyarlı olabilir. Farklı açılarda aynı parmaktan 3-5 kayıt alarak biyometrik geçiş olanağını artırınız. Çok gergin olduğunuzda (stres altındayken) parmağınızı her zaman tarayıcı yuvasına aynı şekilde temas ettiremeyebilirsiniz. Farklı açılardan parmak izi kaydını alınız ve silah kasasına rahat edeceğiniz şekilde erişim sağlayınız.

2 DİĞER KULLANICILARIN PARMAK İZİ KAYDININ ALINMASI

1. Yönetici statüsündeki ilk iki parmak izi kaydının alınmasından sonra, cihazı anahtar ya da biyometrik tarayıcı kullanarak açınız ve Learn/Mute düğmesine basınız. Tek bir sinyal sesi ve yeşil LED ışık kayıt işleminin başladığını gösterecektir.

2. Yönetici parmağının konumunu yandaki şekilde görüldüğü gibi 1. pozisyondan 2. pozisyona alınız (aşağıya doğru kaydırınız). Bunu yaptığınızda cihazın yeni bir parmak izi kaydı için hazır olduğunu gösteren iki sinyal sesi duyacaksınız.

3. İz kaydını almak istediğiniz parmağı tarayıcı üzerine parmak ucu, parmak yuvasının (kılavuzunun) üst kısmına gelecek şekilde üstteki şekildeki gibi yerleştiriniz.

4. Tarayıcıya parmağın düz ve iyi temas etmiş olmasına dikkat ediniz. Parmağınızı 1. pozisyondan 2. pozisyona aşağı doğru kaydırarak alınız. Birkaç saniye temasın algılanmasını bekleyiniz. Tek bir sinyal sesi başarılı bir teması, yanıp sönen kırmızı ışık ise başarısız teması gösterecektir.

5. Temasın algılanması tamamlandığında bir sinyal sesi duyacaksınız. 3. ve 4. aşamayı, iz kaydının başarıyla alındığını gösteren çift sinyal sesi duyana kadar tekrarlayınız.

Yorumlar

Şu an müşteri yorumu bulunmamakta.

Yorum ekle

GUNVAULT BIOMETRIC ELEKTRONİK PARMAK İZİ OKUYUCU SİLAH KASASI

GUNVAULT BIOMETRIC ELEKTRONİK PARMAK İZİ OKUYUCU SİLAH KASASI

Yorum ekle

13 BU KATEGORİDEKİ DİĞER ÜRÜNLER

To Top